2013. július 3., szerda

#54

holnap irány Sopron, és a VOLT fesztivál!! :))) 
a körmöm pink, a hajam a szél fújja, a hippi-pánt a fejemen, napszemüveg a szememen, tornacipő a lábamon, övtáska a hátamon...
tökéééééletes lesz!! alig várom, hogy hurts koncerten énekeljünk iszonyat hamisan, hogy knife partira ugráljunk őrült módon, és hasonlók. 
emellett kresz gyakorló progi feltelepítve, ma egy teszten megbuktam, egyen pedig átmentem..végülis ha úgyvesszük, aránylag nem rossz. holnap délelőtt még lenyomunk egy kreszt, aztán irány a heaven. eddig imádom ezt a nyaram, mitagadás :) és enyém a három rendelt könyv is, el is kezdem a gyönyörű sorscsapást, ahol már 50 oldal után beleszerettem a srácba.. tipikus forever alone örökromantikus dóri szólott. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése