2013. július 7., vasárnap

#55

hát, én azt mondom, hogy mindenki, aki teheti, járjon fesztiválozni! ez az egyetlen okos dolog, amit mondani tudok a csütörtöki soproni kis utunk után. azthiszem, maximálisan megérte a pénzét a dolog, mert iszonyat hatalmas élmény VOLT. a hurts koncert egyszerűen levett a lábamról, szerintem kevés csodálatosabb hang létezik, mint theo-é, kész audió orgazmus az egész. a knife party meg egyértelmű, hatalmas zúzda volt, még azután is, miután kábé átszúrta a tüdőm a kordon, mert who cares, az utolsó sorokban csináltuk mi a csajokkal a legnagyobb bulit!
mivel ez volt életem első igazi koncertélménye, meg fesztivál, így aztán elég meghatározó volt, és örülök, hogy ilyen jól sült el! imádtam a hangulatot, a sok vidámkodó és féktelenül bulizó embert, mert így kell ezt. jövőre, ha legalább ennyire jó line up-pal rukkol elő a VOLT - mondjuk rudimental, bruno mars, hurts, example, macklemore, boyce avenue, lana del ray.. őket mind szívesen látnám ;) -, azt hiszem, benevezek egy hetijegyre... a sound pedig hamarosan kezdődik, aztán szombaton mi is lelátogatunk zamárdiba, szóval ajánlom, hogy ott is hatalmas legyen a buli, és akkor jövőre kombinált bérlet ON! :D

amúgy voltam angolon, szóval mostmár nem ülök a seggemen tétlenül, pacsi. a kresz tanfolyamnak vége, még kedden lesz egy egészségügyi óra, aztán csütörtökön pedig vizsga. július 17-én pedig kresz vizsga. olvasgatom a könyvet, meg csinálgatom a tesztet, és azért fosok mert van mitől, de igyekszem. addig még van idő, és ha olyan ütemben fejlődök, mint amit ma produkáltam, remélhetőleg meglesz. aztán pedig lassan edzőtábor, ami szintén can't wait, szóval pörögnek az események. és olvasni is volt időm eddig, szóval tényleg, maximálisan működnek a dolgok, ami miatt leírhatatlanul boldog vagyok :)



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése