2013. június 29., szombat

#53

tehát a mai nappal hivatalosan is lezártuk a 2012/2013-as tanévet, megvolt a hosszú és unalmas évzáró meg a bizonyítványosztás. a tizenegyedik évfolyamot egyébként elég jól zártam, én rosszabbra számítottam, szóval alapból kellemes meglepetés volt. végül is csupa jeleg díszeleg a bizonítványban, kivéve azt a három "jó" szócskát, a mateknál, a törinél és a fizikánál. azt hiszem ezen nincs mit magyarázni, nem vagyok valami reál beállítottságú leányzó, a töri meg azt bizonyítja, mennyire lusta voltam első félévben, és mennyire leszartam, meg hogy mennyire nem kedvelem a tanárt se. bár azért egy 2,8-as félévi átlagot 4,1-re felhozni szerintem szép teljesítmény, szóval képzeletbeli pacsi tőlem nekem. ja, meg hát rajzból kaptam dicséretet, amit nem értek :D irodalomból meg nem, de egyébként nem lep meg, bár iszonyat utálom, hogy számít a pofa, attól függetlenül, hogy egész évben csak ötösöm volt... mind1, én tudom, hogy király vagyok, szóval kabbe! :D jó, nyilván nem, de azért valóban kapja be.

tegnap meglátogattuk a "cue summer festival"-t, ami fesztiválnak korántsem nevezhető, de remek kis szabadtéri diszkó volt. végül elég trógerben nyomtam, farmerban és tornacipőben, de akkorát ugráltunk meg énekeltünk, hogy hajnalban hazafelé fincsi kis "jéééég dupla viszkivel" hangom volt. délután aludtam és kreszeztem kicsit, most is ez vár még rám, aztán holnap j.-nál ülünk össze kicsit :3 jövőhéten pedig VOOOOOLT!! alig várom :) 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése