2013. június 26., szerda

#52

tehát akkor a kresz elkezdődött. mostmár legalább azt is tudom, hogy egy sz-el írjuk.. :D meglepően nem unom, és nem akarok elaludni fél órával a kezdete után, ami szerintem remek kiinduló pont. tegnap teljesen úgy éreztem magam, mintha ismét iskolába járnánk. reggel korán kelek, még szinte sötét van, délben pedig borús volt az idő, és csepergett az eső. a kaput kinyitva totál beugrott, hogy ez pont olyan, mint egy átlagos sulinap. egyébként a kresz szerintem teljesen korrekt, bár azért nem olcsó móka ez a jogosítvány-téma, dehát.. reméljük, megéri majd. a héten elvileg már megkapjuk a könyvet és a cd-t is (ami kissé túl van árazva... khm :D), és mehet a tanulás ezerrel. ma szüneteltünk, nem volt óra, szóval sokáig alhattam - egészen 9-ig, wow. aztán meg kitakarítottam majdnem az egész szobám, letöröltem a port az éjjeliszekrényemről, a komódomról, az íróasztalomról, a tévéasztalról, a kisasztalomról, a könyvespolcról, és mindezeken rendet is raktam. kissé megreformáltam a könyvek elrendezését, mostmár nem két sorban egymás előtt, hanem külön polcokon foglalnak helyet a szépségeim. valamennyire kategorizáltam is, ugyanazon írók könyvei egymás mellett, sorozatok egymás mellett.. meg rájöttem, hogy soksok jó, de még olvasatlan könyv vár rám, úgyhogy ideje belehúzni.. meg aztán bátyám rendel nekem könyvet a közeljövőben úgyis :) emellett meg szundiztam délután, mert annál nincs is jobb, és olvasgattam a kresz jegyzeteket. holnap és pénteken pedig lesz óra, úgyhogy ma azthiszem felrakok egy arcmaszkot, aztán lemegyek alfába és relax, mert még mindig szenvedek reggelente a koránkeléssel :D

de egyébként örülök, hogy már most elkezdődött a "nyár". oké, hogy az idő pocsék, meg hát korán is kelünk, de legalább nem az egész nap a tespedésről szól. kresz, aztán most pénteken vagy bulizok vagy nem, aztán vasárnap összeverődünk j.-nál, csütörtökön pedig irány sopron, és a VOLT fesztivál :) aztán jövőhéten pénteken már az angol tanárt is meglátogatom. nem igazán örülök neki, hogy csak heti egyszer tudunk találkozni, az is péntek késő délután, dehát.. így jártam. igazából valahogy most az az előérzetem, hogy nem lesz jó, de kár idegeskedni, addig még van egy hét.

tehát jeee, 2013 nyáár, megeszlek reggelire. meg a teendőimet és a kötelességeimet is, mert ügyes lány vagyok!! és azért néha egy-egy móka természetesen belefér ;)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése