
ha jó a buli, akkor jó a buli.. ennyit is szeretnék a múlt éjszakáról :D imádtam, szabadak voltunk és nevettünk. sokat.
ma
pihenés, este szerintem benyomok valami nyálas romantikus mézesbödönt a
dévédélejátszóba, aztán bealszok rajta - és szenvedek, hogy én miért
vagyok forever alone. hétfőtől pedig kezdődik a kressz :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése