2013. június 22., szombat

#51

 
ha jó a buli, akkor jó a buli.. ennyit is szeretnék a múlt éjszakáról :D imádtam, szabadak voltunk és nevettünk. sokat.
 
ma pihenés, este szerintem benyomok valami nyálas romantikus mézesbödönt a dévédélejátszóba, aztán bealszok rajta - és szenvedek, hogy én miért vagyok forever alone. hétfőtől pedig kezdődik a kressz :) 
 
* ma pedig nincs erőm és energiám tornázni, de eddig jó, minden nap nyomattam. kár, hogy mellette annyit zabálok, mint egy hízódisznó :D 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése