2013. április 5., péntek

#44

jaj, hogy most oldalakon át tudnék hisztizni, az biztos.
röviden csak elég erős sírhatnékom van, de valahogy nem megy. szerintem kell még valami szarnak történnie ahhoz, hogy elsírhassam magam. de a dolgokból kiindulva egészen biztos, hogy ez a pillanat hamarosan el fog jönni. úgy látszik, a mai délutáni rengeteg nevetés f.-val és a tegnapi 'ciciperverz' eszeveszett röhögés k.-val után jönnie kell a szarságoknak.
lehet, hogy most életem egy lehetőségét hagyom ki, de bassza meg! nyomorék vagyok, döntésképtelen, és azt hiszem - iszonyat fáj kimondani - de rohadtul kedvtelen és érdektelen. pontosabban igazából nem, mert akkor biztos nem pörögne az agyam ezeken a dolgokon kedd óta, de akkor is.
nem tudom miért, de majd egy hete nem múlik el a fejfájásom, és esküszöm, kezdem az őrültség jeleit észlelni magamon. 
holnap mókázunk, ha minden jól megy. azt hiszem kénytelen leszek visszafogni magam némiképp, mert ha én erre a fejfájásra ráiszok, akkor a viselkedésemnek se én, se mások nem fognak túlzottan örülni. de azért hepaj és DANSZ..
haaa ááááállaaat a paaaaarti

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése