a tavaszi szünetnek nem igazán nevezhető napoknak lassan vége, és újra vissza kell csöppenni a mindennapokba. egyre nehezebben viselem ezt az időt. nem is a hideggel van a problémám, de a hó, és hogy nekem március 28.-án csizmába és kesztyűbe kellett edzésre mennem, mert konkrétan tél volt, és szakadó hóba hazaslattyogni este kilenckor... na az már engem is idegesít. nem várok én itt csodát, de mondjuk hogy felvehessem a tavaszi kabátom és a tornacipőm, azért most bármennyi pénzt fizetnék.
mondjuk magát a nyarat meg valahogy most nem várom. először is utálom, hogy télen olyan jól elbújhatok a vastag és takaró pulcsik mögött, de ahogy haladunk előre egyre kellemesebb idő lesz, és egyre csak lekerül rólunk a ruha. az első igazi rövidgatyás napomat általában eléggé traumaként élem meg, mert mikor hazaérve belenézek a tükörbe, elszörnyedek azon, hogy komolyan így néztem ki egész nap?! :D de aztán nyilván szép lassan hozzászokom a dolgokhoz, és a hűvösebb nyári napokon rendesen rosszul vagyok attól, hogy hosszú nadrágba kell bújni, dehát.. ki érti ezt, hülye vagyok. másodszor meg az idei nyaramat nem a "semmittevés" szó kéne, hogy valóban jellemezne, úgyhogy majd dolgoznom kell az ügyön. szeretném megcsinálni a jogsit, angolra járni egész nyáron (!!!!!), sokat és rengeteg és még annál is többet bulizni és nevetni, és a barátaimmal lenni. meg szeretnék nyáron aerobicra, vagy valahova eljárni mozogni, mert általában már majd' meghalok július végéig a mozgáshiánytól, tánctárborban pedig általában az első két napon leülni a vécére nem tudok, mert kissé meg vagyunk hajtva, a testem meg hozzászokott a semmittevéshez. próbálkozom én az itthoni tornázással, de nekem ez valahogy egyszerűen nem megy. egyedül vagyok, unatkozom, meg nem is értem... azt hiszem nekem ezek a csináljuk-együtt-sportok a megfelelőek. nyilván elugrálgatok itthon is, de nincs kivel összenézni, vagy nézni ahogy mások is szenvednek. mert csak a full csini, 50 kilós lányokat és szexi izmos fiúkat látok a képernyőn, akik simán csinálják a dolgokat, én meg ronda vagyok és dagadt, és néha meg akarok halni éppen :D na meg aztán szeretnék sokat olvasni is, ami úgy látszik nekem teljes mértékben nyári (főként éjszakai) programmá nőtte ki magát, mert a mindennapokba nincs rá se időm, se energiám nagyon. és szeretnék színes hajat. mindenképp valami szineset, valahova!!! anyu reakciója erre az volt, hogy "úgy látszik mindenki megőrül valamikor.." :D amúgy nem őrült vagyok, csak szürke kisegér, és most ilyen kedvem van. amúgy pont ma találtam meg a TÖKÉLETES festést számomra, ami tényleg csak egy ilyen kis nyári dolog lenne, meg amúgy is, igazából elég jól mutatna szerintem. lementettem a képet a gépemre, úgyhogy rajta leszek a dolgon, hogy sikerüljön megvalósítani.
ja, és meg kéne tanulnom szépen, ügyesen, és gyorsan tussal kifesteni a szemem!
éééés ma megkérdeztem anyut, és simán igent mondott a VOLT-ra, úgyhogy vigyázz sopron, megyünk!! meg említettem neki a soundot is, azt mondta jól hangzik, csakhát.. még a költségekkel nem álltam elő. nem akarok pofátlan lenni, a tábor már így is 45 ezer forint, emellett még a jogsi és az angoltanár sincs ingyen, úgyhogy asszem a saját kis fesztiválozós élményeimet az én pénztárcámból fogom kifizetni. dehát minek is spórol az ember, ha nem ezért. meg a karácsonyi ajándékokért, de az még messze van :D hogy szórakozni miért ilyen költséges dolog...
na a kemény tervek után térjünk vissza a jelenbe. tehát megy a suli meg az edzések, amiket most kifejezetten szeretek. nem a hangulat miatt, mert az most pont szar, de a táncok viszont királyak. tegnap is és ma is gyakoroltam, meg még holnap edzés előtt is nyomatom kicsit. örülök, hogy ezt a semittevős, kimozdulás- mentes szünetet egy kellemes kis táncizással zárhatom le. aztán boldogság és kitartás, mert csak három nap, és ismét hétvége!! ami tuti megint tanulós lesz, de szombaton azért mókázunk kicsit.
szóval az élet szép, reméljük hamarosan a nap is kisüt, a hajam is gyorsabban nő, meg ilyenek. ja és most így a húsvét, meg az utóbbi hetek miatt megint visszafogom magam a kaja terén, mert kezdenek elhatalmasodni a dolgok, szó szerint :D
és hogy pozitív változásról írjak, a spárgám (amit még nem neveznék annak) egyre mélyebb. talán a nyár folyamán meglesz ez a spárga dolog is!!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése