az élet meg zajlik, jelenleg sokatsokat kéne gyakorolnom táncot, meg a poppingot, meg hasonlókat, de... már esküszöm fáj leírni, hogy milyen szinten elvesztettem a lelkesedésem. még mindig imádom, el se tudnám képzelni mi lenne velem nélküle, de hogy már nagyon nehezen veszem rá magam a gyakorlásra, az biztos. a poppingba próbálkozok, de iszonyat hogy miket művelek szerintem, ha valaki látna közben.. kurva röhejes :D de hátha majd ezen is segít a
amúgy ismét elhatároztam magam, hogy nyomatok valami diéta-féleséget. oké, első nap rögtön ettem egy fagyit, dehát basszameg, szinte nyár van!! :D amúgy meg helyette nem ebédeltem, úgyhogy ügyeslány vagyok. vacsira pedig megettem a fincsi, nekem kijáró fehérjeadagomat. egy hétig nyomatom a fehérjét ezerrel, aztán jövőhéttől kipróbálom én azt a lifetiltes kalóriaszámlálós diétát. már régóta nézegetem, ki is írtam már egy papírra, úgyhogy a héten szép lassan összeszedegetjük a hozzávalókat anyuval, és neki is látok a dolognak. bár ezt most igyekszem nem úgy felfogni, hogy diéta x hétig, aztán visszatérek az általam normálisnak vélt kajáláshoz... inkább igyekszem így enni amíg csak bírom, meg amíg történik is valami, utána meg megmaradni a jó szokásoknál. úgyis jön a nyár lassan, amikor simán eltelik úgy nap, hogy málnán, epren és hasonlókon kívül nem eszek semmit, szóval ez csak jól jön.
most viszont nem tervezek edzést. önámítás, hogy én majd edzek itthon, mert úgyse. utálom, unom, szar :D inkább majd eljárok nyáron aerobicra, meg táncizni, aztán jól megleszek én azokkal.
most pedig megfürdök, kifestem a körmöm, nézem az agypusztító műsorom és németet tanulok.
az élet most épp szép. és ez jó :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése