már nagyon örülnék, ha nyár lenne. mondjuk, pont jókor jut ez az egész eszembe itt a tavaszi télben, de na. szívesen rohangálnék már rövidnadrágba
ma este pedig már nem csinálok mást, csak pihenek. veszek egy forró, frissítős, ujjászületős fürdőt, utána felcsapok valami arcpakolást
amúgy a retek diétát már eléggé abba hagytam, ami rohadtul nem volt jó ötlet, és gondolkozom rajta, hogy újrakezdem. vagy valami, mert így, hogy nem figyelek eléggé tudatosan az étkezésre, tisztára szarul érzem magam néha, hogy akkor mégis minek csináltam ezt a dolgot két hónapig... de hat után mostmár tuti nem eszek, meg talán a vacsora elhagyása se feltétlenül olyan rossz ötlet.. meg tornázni kéneeee, de a lustaság a legnagyobb úr.
viszont! itt és most, leírva is megfogadom, hogy szerdától kezdve minden nap nyújtani fogok. tehát immáron öt napja minden nap nyújtom a spárgám. kissé visszafejlődött az idei jazz nélküli évemben, de majd most rádolgozok, és remélem nyárig még meglesz :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése