2013. február 10., vasárnap

#38

el se hiszem, hogy reggel tényleg kerek hat kilóval kevesebbet mutatott a mérleg, mint január elején! kicsit több mint egy hónap alatt örülök ennek a változásnak, még akkor is, ha épp reggel volt és semmi se volt a gyomromban. jó volt látni, több szempontból is. így talán én is kapok némi visszajelzést, hogy valóban történik az a változás-féle aminek történnie kell, és megéri. és arra vagyok csak igazán büszke, hogy eddig csináltam és bírtam és nem adtam fel. pedig ez nem igazán rám vall. de tényleg nagyon örülök és boldog vagyok most ettől. még mindig távolinak látom azt, amit el szeretnék érni, de azért már egészen megugorhatónak tűnik a dolog. jipppijéééééé!!

ja, meg az is boldogságos, hogy 72 notes-t kapott az egyik képem tumblr-on. aranyosak az emberek. emellett már mindent megtanultam holnapra, most mondjuk épp vagy töriznem vagy németeznem kéne, de hogy a tumblr mennyivel érdekesebb... délután elvileg elugrunk anyuval egy villám-shoppingra megvenni a névnapi ajándékom, meg ilyenek.
de most épp megvagyok. és ez jó :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése