írtam másfél oldalnyi depresszív szarságot, de inkább kitöröltem az egészet. utálom, hogy már megfelelően kifejezni se vagyok képes magam, semmilyen téren, sehol. rohadtul mocskos ennyire szarnak érezni magam, minden téren, mindenhol. biztos nem olyan rossz a helyzet mint ahogy én gondolom és/vagy érzem, de ez van.
de biztos lesz ez még
így se jobb. valahogy mostanság van egy állandó rossz érzésem, valami balsejtelem féle. de emellett egyébként nevetek - talán nem annyit mint szoktam, és jól vagyok. csak egy kicsit megkéne erőltetnem magam, és ahelyett, hogy belesüppednék a saját magam által kreált szarságokba, inkább fognám magam és lépnék egy hatalmasat. mert a gödör nem mély, csak valamiért néha szeretek itt lenni. de megtörtént már máskor is, és amúgy tényleg nincs semmi bajom, csak idióta vagyok.
de vannak boldogságosságos dolgok, mint például a tánc, a barátaim, a ciriminal minds, a családom, meg a könyveim. jó volt a hétvégét végre itthon tölteni és unatkozni.
ééééés nagyon szeretnék már egy csajosbulit, soksok nevetéssel, hülyeséggel, videóval, fényképpel és alkohollal :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése