2013. február 24., vasárnap

#39

utálom, hogy ennyire belegondolok a dolgokba. hogy mindennek tulajdonítok valami jelentőséget, hogy túl jó megfigyelő vagyok. hogy beleérzek a dolgokba, és próbálok másoknak segíteni. utálom, hogy rengeteg mindenből tanulnom KELL valamit, mert valami mindig elbaszódik, vagy csak nem úgy alakul, hogy az nekem is jó legyen.

összességében jó este volt a tegnap, és ha fél négytől ötig nem baszott volna fel mindenki a csillagos égig, akkor még akár pompásnak is nevezhetném, de így sajnos nem. azért vicces volt, a sok táncolás, meg a nevetgélés. jó volt átszökni a szomszéd kocsmába, a vaddiszkó, meg ezek.
de ettől függetlenül mostmár kurvára meg kéne változnom, mert a tipikus női személyiségem a sírba visz lassan. mindenféle tekintetben.
amúgy mától asszem veszettül bele fogok szarni mindenbe és mindenkibe. tavaly ez már egész jól ment, aztán 2013at valami fordulópont-dolognak szántam, de mint kénytelen vagyok levonni a tanulságot (már megint), nem ez az én utam. fogalmam sincs hol van az egyébként, eddig azt gondoltam valahol a pszichológia, a körömfestés és az alkohol között, de mostmár elvesztettem. vagy talán sose tudtam.
ja meg amint elmúlik az idióta női gondom és bajom, elkezdem azt az insanity tornát, mert ez így nem állapot.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése