nagyon ott van az érzés, amikor csütörtök este fél tizenegykor az ágyam mellett összekuporodva a földön bőgök, mellettem tömérdek tanulnivalóval, egy doboz energiaitallal, és rengeteg idióta - de valójában sajnos nagyon igaz - gondolattal a fejemben.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése