2013. január 28., hétfő

#36

szeretem, amikor gond nélkül rám jön egy olyan nadrág, amit eddig tíz percig kellett ráncigálni, és borzasztóan állt. szeretek délután aludni. szeretek táncolni. szeretek szempillát festeni. szeretek nevetni és mosolyogni, de sírni is, ha úgy van. szeretek hóesésben hazajönni. szeretem a macskám. szeretem a szüleim, akik egy nap távollét után már hiányoznak is. szeretem a kedves gesztusokat.

nem szeretem az iskolát. nem szeretem az osztálytársaim, a tanáraim. nem szeretem a németfaktot, és komolyan, nem tudom mi a fenét képzeltem amikor felvettem. nem szeretem a hosszú fogalmazás egészét bemagolni, se a fordítós házit.

faaaaaaaszkivan. - műmosoly

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése