2013. január 19., szombat

#34

nem vagyok benne biztos, hogy túlélem a jövőhetet!

ADY ENDRE - ŐRIZEM A SZEMED

Már vénülő kezemmel
Fogom meg a kezedet,
Már vénülő szememmel
Őrizem a szemedet. 

Világok pusztulásán
Ősi vad, kit rettenet
Űz, érkeztem meg hozzád
S várok riadtan veled. 

Már vénülő kezemmel
Fogom meg a kezedet,
Már vénülő szememmel
Őrizem a szemedet. 

Nem tudom, miért, meddig
Maradok meg még neked,
De a kezedet fogom
S őrizem a szemedet. 

ja, ezt a verset pedig imádom.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése