telnek a napok, hivatalosan is végigdiétáztam a januárt - kisebb megszakításokkal, mint pl. ez a hétvége -, az idő szürke és hideg, a másik időből pedig kevés van. életerőből és jókedvből is keveset osztanak mostanság, bár azért azt le kell szögeznem, hogy a vodka még mindig nagyon jó barát, feltéve ha nem tisztán kell inni.
a diéta egyébként megyeget, csinálom. nem tudom, van-e értelme, szerintem még mindig pontosan ugyan úgy nézek ki, mint azelőtt, hogy elkezdtem volna ezt az egészet. lehet, hogy rossz a technikám, vagy csak simán rohadt türelmetlen vagyok
ez egész biztos de hiányolom az eredményt. tudom, hogy nem azonnal történik a változás, és remélem hogy majd elérem azt, amit akarok. egy egész blogot tele tudnék írni az önutálatommal, azzal hogy mennyire elégedetlen vagyok - ami amúgy mindig is így volt -, és hogy szenvedek. hiányzik, hogy nem ehetek azt, annyit és akkor amit csak akarok, de kemény vagyok. a nasizás szinte nem is hiányzik, bár az általános kajálási szokásaim azért igen. és rohadt nehéz a sok folyadékfogyasztás meg a rendszeres evés. de tényleg kemény vagyok, és remélhetőleg lesz ennek az egésznek eredménye. bár azért észrevételeim vannak, nehezebben fáradok el, könnyedebb vagyok, és talán egy kicsit jobb is a lelkemnek, hogy sosincs tele a hasam, és tudom, hogy egészségesen eszem és teszek az ügy érdekében.
most éppen mindezek mellett egyébként jól vagyok, a tegnapi estét nagyon élveztem. a legkevésbé sem zavart, hogy részegen röhögtünk és énekeltünk és rappeltünk a metrón, mert szuper volt. jókat nevettem, és tényleg nagyon jó volt. rengeteg ilyet még.
kevesebb sulit, több nevetést ide nekem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése