2013. január 12., szombat

#32

hát akkor így január tizenkettedikén, helló 2013! a szilveszter eltelt, méghozzá nem is akárhogyan. nem egészen ilyenre számítottam, szóval pozitívan csalódtam a dologban. alapból nem is így terveztem az estét, de azt hiszem ez a "ma este nem iszok" felkiáltás tökéletes arra, hogy jól berúgjak, szóval mától alkalmazom :D valahogy folyamatosan változik a véleményem, elég sok mindennel kapcsolatban - köztük az ivással is. de rájöttem, az a felfogás, hogy "nem iszok, minek igyak, magamnál akarok lenni tötötötötötö" téma rohadtul felbasz. mikor bulizzak, igyak, nevessek felhőtlenül és csináljak faszságokat, ha nem most?! és ha ezért akárki, akármikor, még a barátaim közül is kinéz, vagy megszól - esetleg a hátam mögött, az nyugodtan kiszopogathatja a kisujjam.

egyébként ez a napi rutin nagyon nem hiányzott, jól el voltam a semmittevéssel is. tervek az idei évre pedig még mindig a fejemben vannak, lehet hogy le is kéne írnom őket. csak valahogy attól, hogy leírok valamit, túlságosan is valóságossá válik, ami meg nem jó, mert akkor ha belebukok, még pocsékabbul fogom érezni magam.
a diéta egyébként elkezdődött. bírom, többnyire csalások nélkül. bár úgy érzem, semmi értelme, és örök életemre egy nagy darab formátlan háj maradok, de hátha nem. megadom magamnak a lehetőséget meg az esélyt, és igyekszem nem túl hamar feladni. ha mégis így lenne, valaki pofozzon fel légyszi.

az iskolát meg még mindig nagyon utálom. asszem, egyre jobban..

2 megjegyzés:

  1. ezt a 2. bekezdés 6. sorára küldeném http://www.google.hu/imgres?um=1&hl=hu&sa=N&tbo=d&biw=1366&bih=643&tbm=isch&tbnid=btwvX5rdhLFe7M:&imgrefurl=http://www.troll.me/2011/08/22/pissed-off-obama/hey-you-shut-up/&docid=0uBI121KTN-6oM&imgurl=http://troll.me/images/pissed-off-obama/hey-you-shut-up.jpg&w=552&h=658&ei=osDxUIyvG8bOswbbgoCICQ&zoom=1&iact=hc&vpx=116&vpy=103&dur=1340&hovh=245&hovw=206&tx=96&ty=126&sig=117529854445964342411&page=1&tbnh=142&tbnw=118&start=0&ndsp=25&ved=1t:429,r:1,s:0,i:84 mikor látod már be, hogy az ég adta világon senki sem ilyennek lát téged, szerintem nagyon rosszul látsz valamit!! küldöm a képzeletbeli rugdosásaimat ezerrel, tudod, hogy dúl a láv de nem mondj már ilyeneket magadra, kérlek! fokagirl tudja a tutit :DDD

    VálaszTörlés
  2. kateeee :DDD de hülye vagy :D obamás kép nagyon ott van a szeren!:D
    és aranyos vagy, naggggggyon :)) :*

    VálaszTörlés