2012. december 31., hétfő

#31

kicsit nehézkesen hiszem el, hogy 2012 utolsó napjait éljük. így visszanézve rohamtempómban szaladt el ez az év mellettem, bár lehet csak azért, mert nem csináltam semmi maradandót - ismét.

 ha részletesen visszagondolok, akkor ugyan hónapról-hónapra nem tudnék összegezni, de minden összevetve, tényleg, összességében, nem volt rossz év. tudom, hogy a blogom minden egyes szegletéből árad a depresszió (köszi k. :D) de alapból minden rendben, és vannak szép pillanataim, csak valahogy olyankor nem az az első, hogy írjak. ez meg mindig itt van, ha lelki szemetes kell, és könnyebb is ide pötyögni a marhaságaim, mint elmondani bárkinek is. tehát, ha úgy vesszük, jó év volt. kiszerettem valakiből, nem szerettem bele senkibe. buliztam hatalmasakat, és úgy istenigazából a nyáron rúgtam be először - többször is. voltam egy szuper edzőtáborba, ami tényleg a legjobb volt eddig, rengeteg nevetés és tánc - a legjobb kombináció. volt cocktail parti, nevetés koktélokkal, szintén csodás volt. volt rengeteg csajos program, amiket megszámolni se tudok, de mindegyik él egy kicsit a szivemben, és nagyon jó volt.

ilyen újévi fogadalmaim nincsenek, inkább tervek a jövőévre. remélem, holnap méltón, nevetve és mókásan búcsúztatjuk el ezt az évet, mert azért voltak kivetnivalóim benne, és köszöntjük a boldog, vidám, sikeres kettőezertizenhármat, akármilyen szerencsétlen szám is a vége.

i wanna scream and shout, and let it all out !!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése