tehát akkor az elmúlt két napban eger city frisslevegőjét szívtuk. ez volt az első ottalvós osztálykirándulás, egy éjszakával. mondtam is, hogy nem is baj, hogy nem járkálunk gyakran osztálykirándulni, mert egyetlen egy este alatt mindenkiben tudok csalódni így vagy úgy, és mindenki fel is basz legalább kétszer. egyébként a lányokkal jól éreztem magam, meg nevettünk sokat, és voltak szép pillanatok. az első nap kisvasutaztunk, aztán felkűzdöttük magunkat a szalajka-völgyben lévő csodásmesés barlanghoz, onnan pedig le. megyjegyzés magamnak, a tornacipő talpa kibaszottul csúszik fiam!! sétáltunk rengeteget utána, meg vonatoztunk vissza egerbe, ahonnan még meg kellett találni a szállást is, ami NYILVÁN valahol a halál faszán volt a centrumtól. a hely egyébként kultúrált volt, maximálisan meg voltunk elégedve a dologgal. f. és zs. megnyert maguknak engem szobatársnak, ami igazából semmit nem jelentett, tényleg csak azt, hogy hajnali kettőkor ide feküdtem be az egyik ágyba, egyébként mindenhol voltunk. az egész napos mászkálás se fárasztott le minket megfelelően, szóval este volt némi piálás is, persze. mi pezsgőztünk szokásunkhoz híven, mert az a legfinomabb dolog, főleg a lila törley. nevettünk meg beszélgettünk, bár igazából ott kint nem éreztem semmi hatását az alkoholnak. ott volt némi parádé, ami engem jól fel is idegesített, mert szánalmas volt, és én az ilyenekre nem vagyok kiváncsi. próbáltam n.-t féken tartani, amit ő úgy köszönt meg, hogy folyamatosan szarságokkal tömte a saját fejét velem kapcsolatban, és el akarta nekem magyarázni, hogy én mit érzek. akárhányszor mellém keveredett, mindahányszor elmondta, hogy ő ezt tudja, és kész. én meg totál kikészültem tőle. állítása szerint reggel nem emlékezett semmire, bocsánatot is kért, amiért megbántott, illetve tegnap este írt fb-n is. én ehhez nem túl sok mindent tudok hozzáfűzni, igazából nem haragszom én senkire, de sose felejtem el az ilyeneket. aztán hazafelé a koliig végig b.-vel dumáltam, ami nem ártott, de nem is használt szerintem. de mint megbeszéltük, leszarom-emberek vagyunk, szóval LESZAROM ezt az egészet is. aztán mint kiderült nekem akkor, zs. végigsírta az utat hülye exe miatt, szóval utána az ő könnyeit törölgettük és lehordtuk mindennek azt a kis buzit. utána újra nevettünk, meg szédültünk kicsit. jó volt, mert engem ez most igenis kicsit közelebb hozott p.-hez és m.-hez, aminek örülök nagyon! utána kd.-t és n.-t próbálták/tuk megfékezni abban, hogy jól lejárassák magunkat áginéni előtt, mert ha ők lebuknak a piálással, akkor mindenki. én mondjuk különösebben nem aggódtam, hisz úgyis minden mind1... na tehát utána megoldottuk, majd a többiek próbáltak némi életet vérni n.-be, de én nem bírtam nézni, szóval inkább csináltam magamnak a semmi problémából egy nagyot, pityeregtem kicsit bl.-nek, ő meg ölelgetett, és túléltük! utána bementem a fürdőbe, ahol épp k. és j. nyomták a pancsit, ott is szomorkodtam kicsit, majd becsatlakoztam. utána már pizsibe ment tovább a "parti", ami igazából minősíthetetlen volt, és utána nem sokkal le is mentem a szobámba és aludtam egy jót. a másnap pedig sétálással, nagy mekis kajálással, és "mindjártelalszok" dolgokkal telt.
összességében tehát nem volt rossz, de jobb is lehetett volna. most pedig megyek, veszek egy forró fürdőt, mert megérdemlem. este kínost nézek, meg tanulok még, aztán szerintem ma is korán lefekszem, mert holnap tuti, hogy hajnalig törit fogok majd tanulni. ja és, el ne felejtsük, hogy holnap kezdődik a diétám! hajrá én, viszlát zsírpárnák!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése