osztálykirándultunk egerben, és viszonylag eseménydúsan telt a dolog. majd kiírok magamból mindent, de jelenleg csak annyi van bennem, hogy iszonyat vagyok.
a kedvem és valahogy az öntudatom, meg mindenféle gondolatom és érzésem magammal és mindenkivel szemben is a béka segge alatt van. egy kibaszott szűzhártyalelkű nyomorék vagyok, aki mindig próbál segíteni, és akivel mindig csak kibasznak. akit sose értékelnek, és észre se veszik kb. hogy egyáltalán létezik. na meg aki mellesleg iszonyatmód ronda, akinek sose áll jól a haja, aki egy hatalmas nagy hájgolyó. aki nem kell senkinek, de akinek szüksége lenne mindenkire...
egyébként jól vagyok, lefekszem aludni, és úgyis kialszok/kigondolkodok magamból mindent. de asszem rég voltam ennyire semmi.
de asszem mától ez lesz az egyik jelmondatom a sok közül;
" Mások rólad alkotott véleménye nem kell, hogy a te valóságoddá váljon! "
dóraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. ne legyél ilyen kibebaszottul depis mert elsírom magam. szeretlek téged,tudod jól,és te is tudod, hogy amiket írtál,úgy ahogy van nem igaz. noémit meg a nyomorék megjegyzéseit le kell kakilni, mert az összes ronda nyomorék fiút aki a sulinkba jár,majd el jön a te időd!
VálaszTörlésköszönöm husi <3 már jól vagyok, és mindenki bekaphatja a retkest!! :D
VálaszTörlésimádlak lüketóni.