2012. szeptember 24., hétfő

#8

a mai nap elég lazásan telt, még mindenkiben nagyon élnek a pozitív vagy inkább negatív élmények a kirándulással kapcsolatban, és ezen pörög mindenki. na meg a törin. én meg úgy vagyok vele, hogy lesz ami lesz, nekem nem árt s se nem használ, ha pakolgatjuk ide-oda, mert kedden úgyis nulla időm van a tanulásra. szerencsére ma elmaradt az utolsó két óránk, szóval korábban jöhettem haza, és van időm egy kis pihenésre is, aztán belevetem magam a németbe és a töribe. na meg holnap állitólag elmarad az első órám, ami későbbi keléssel jár, na meg az első alkalommal idén, hogy reggel hévvel megyek suliba... wow!

aztán most, hogy itt ülök és tömöm a fincsi citromos activiát puffasztott rizsszelettel, az élet értelmein gondolkodom. vannak azok a tipusú emberek, akik afféle kapcsolat-függők. alapjáraton szerintem ez elég gáz, mert aki szerelem és társ nélkül képtelen létezni, az egy elveszett lélek kicsiny univerzumunkba, ami csakis szívás lehet. én sose voltam ilyen, sőt. alapjáraton csodálatosan megvagyok pasik nélkül, talán ezért is bánok csínyján a kavarásokkal, mert abból csak bonyodalom lesz, én meg néha képes vagyok mindent tízszeresen megélni. tudom, hogy általában azok a dolgok, amiket napokig jár az agyam, igazából kis semmiségek, de én mindig azokat élem meg a legerősebben és legfájdalmasabban. viszont ma azt beszéltük zs.-vel a délutáni kis szabadidőnkben, hogy most egyszerűen nincs nekünk senki, akinek farka lenne. se valaki, akire titkon vagy nemtitkon nyáladzunk, se valaki, aki különösképp érdekelne minket. de komolyan, még olyan sincs, akire azt mondanám, hogy nyami. és alapból elvagyok mindenféle ilyen nélkül, de kicsit hiányzik. hiányzik a kis pocakmozgás, amikor meglátom/megérint/beszélünk. hiányzik mindenféle kis gondolat, és mivel semelyik pasin nem jár az agyam, ezért minden más szarságon igen. igazából talán emiatt is érzem azt, hogy kibaszott ronda egy teremtmény vagyok, aki nem kell senkinek. mert nekem nincsenek szaftos kis történeteim, meg vicces kis kavarásaim egy buliban sem. kétlem, hogy akárki is felfigyelne rám, akárhol is. sokáig aggódtam ezen, meg bebeszéltem magamnak, hogy biztos az (is) ennek az oka, hogy alapjáraton tényleg nehezen "adom oda magam", még egy-egy tánc erejéig is..de most épp azt érzem, hogy igazából szimplán csak ocsmányul nézek ki :D és az igazság egyébként elég kiábrándító tud lenni!
viszont azt hiszem ennek nem fogok túl nagy jelentőséget tulajdonítani, mert minek?! így van, és kész.

a diétám tegnap este kezdetét vette, azt a vaniliás fehérjeport vacsiztam. egyáltalán nem rossz az íze, meg lehet inni, és tényleg eltelít. a mai kajám is elég jó egyelőre, egy vékonyka pizzaszelet meg most három picike rizsszelet joghurttal, és szerintem este is ezt a port fogom tolatni. meg a múltkori egy hetes j.-féle diétámból maradt itthon egy csomó kétszersült, lehet, hogy azt is beiktatom valahogy. meg asszem este erősítek kicsit, ugrándozáshoz most semmi kedvem, de azért majd teszek a dologért. most végre szeretném normálisan végigcsinálni és elérni valami eredményt.
egyébként ma kicsit antiszoc-napom volt, valahogy le voltam fáradva mindenhez és mindenkihez. de azért örülünk a két ötösnek irodalomból, és iszonyat jót röhögtünk zs.-vel az utolsó harminc percben, megállás nélkül szinte.
♥ 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése