2012. szeptember 16., vasárnap

#5

nos, jelentkezem, két hét iskola után, és elmondhatom, hogy a tizenegyedik évfolyam szopás. tudom, lesz ez még így se, egyetem, munka, meg a halál, és mit nyafogok én itt, dehát ezért van ez a szarfészek, lényegében.
tehát, túléltem, meg minden, de elég fárasztóak a napjaim, és a legtöbb kifejezetten hosszú is. a keddem nyolc órával valami halál, főleg hogy az utolsó kettő németfakt. a szerdám a szerencsés, a magam kis öt órájával, azt imádom, mert korán itthon vagyok, és mindenre van időm, illetve be tudom hozni a lemaradásokat/ előre tudok dolgozni péntekre, mivel csütörtökön nincs semmi időm a házikra.
tehát, már most tanulni kell, ebből abból. de az iskola egy szar, ami csak öt nap szopás a hétvégéim között, erről nem is akarok igazából többet beszélni. lényegében a németfakt nagyon durva, de már látom a fényt, hogy egyszer megtanulok németül. a biosfakt jó, gyorsan haladunk, és azt vesszük, amit tizedik elején, csak kicsit többet róla ill. sokkal gyorsabban. ja, és az első jegyem egy matek négyes, amit teljesen EGYEDÜL, magamtól, különtanár nélkül értem el. holnap is dogát írunk, arra is készültem és fogok is még, szóval remélem a matek mostantól már nem fog a mumus-tantárgyak közé tartozni, és nem kell különtanárhoz járnom. emellett, szeretnék angolból is különórákat venni, mert lassan itt az ideje a nyelvvizsgának...

az edzések jók, még mindig nagyon szeretek táncolni. pénteken találkoztunk szilvivel és a bébikkel, iszonyat aranyosak, szilvi pedig hiányzott már nagyon. megünnepeltük néhány koccintással k. szülinapját, aztán anyu hazahozott este tízkor, szóval rövid, de annál vidámabb buli volt az :) még hivatalos voltam egy házibulira, amire nagyonnagyon szivesen elmentem volna, viszont elég pocsékul voltam (betegség és női gondok) illetve anyu se nagyon akart elengedni. helyette jól kialudtam magam, szóval most jól vagyok, csak az irodalom tanulás esik nehezemre, de szaladok is.
 pénteken-szombaton osztálykirándulás, addig már biztos nem írok, mert hétköznap nem igazán kapcsolom be a gépet. egerbe megyünk, kíváncsian várom a dolgokat. lesz pia, meg minden, szóval biztos vicces lesz.  majd jelentkezem, adios.

JA ÉS MELLESLEG, 17 ÉVES LETTEM!!!!!!!! köszipuszi, lávje.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése