2012. augusztus 30., csütörtök

#2

a jobb karom már napok óta hihetetlenül fáj, fogalmam sincs mi áll a háttérben, de kezdek félni. alapból nem vagyok ez a magamat-diagnosztizáló ember, valószínűleg azért, mert anyu megteszi helyettem, viszont most nem tudjuk mi a baj. valahogy érzem, hogy nem a csont, hanem az izom/lágyrész fáj, de ötletem sincs, miért. nem edzek, nem csinálok semmit megerőltetőt, viszont aggódok, hogyha ez nem múlik el szeptember 4.-ig, mi lesz velem edzésen. na meg egyébként tényleg cseszettül fáj, alig tudom felemelni és mozgatni, csak így kipolcolva a jó. kenegetjük meg maszírozzuk, remélem helyrejön!

kedden finomat ebédeltem j., k. és egy gyrostál társaságában. jó volt, hiányoznak már hogy mindennap együtt legyünk, úgyhogy ebből a szempontból jó lesz már a suli. pénteken elmegyek a tankönyvekért, aztán délután muszáj lesz bemenni évnyitóra, ami már tényleg visszafordíthatatlanul hozza nekem a dolgos szeptembereket.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése