2012. augusztus 27., hétfő

#1

kétszer ültem már neki ennek az egésznek a minap, elkezdtem már sokszor, töröltem ki kettő és tíz sorokat is, de még mindig itt tartok. azt hiszem, ezt most nem fogom újként kezelni, mert igazából minden állandó, csak néha bizonyos dolgok jobban az előtérbe kerülnek. most is ez történt.


el se hiszem, hogy lassan de biztosan közeledik az iskola, és ezennel lezártnak kell tekintenünk a 2012-es nyarat, attól függetlenül is, hogy az okosok szerint októberig (jesus..) fog tartani a nyár. tudom, hogy még van egy hét, és már terjengenek a batman-arconcsap képek, de itt senki se látja, szóval halkan kimondhatom, hogy már csak 8 nap!! ez számomra egyébként valóban ijesztő, és nem csak afféle 'lusta vagyok, fuck school' stílusban, hanem tényleg félek. elkezdődik a tizenegyedik, jönnek a faktok, meg hát idén tényleg bele szeretnék húzni a tanulásba, mert tudom, hogy többre vagyok képes, csak hát... a legtöbb dolog érdekesebb, mint a töri, a fizika, a matek..brrr, már csak ha rágondolok is szörnyülködök. de persze előnyei is vannak a dolognak, mert sokat lehet a barátaimmal, újra kezdődnek az edzések, meg jön a pulcsis-sálas időszak, ami a személyes kedvencem. várom a bioszfaktot is, meg hogy a gyönyörű füzeteimbe írhassak, meg az efféléket. nem vagyok az a tipikus kétoldali iskolaundorral megáldott ember, de esküszöm, most tüneteket produkálok! az egyetlen dolog, amit a hátam közepére sem kívánok, azok a töri tézék és a kialvatlanság.
ettől függetlenül erre az évre is vannak terveim, mint mindig. szeretnék többet tanulni, jobb eredményeket, meg hosszabb hajat, bár ez utóbbi örök pont a listámon. remélem, idén még jobban sikerül majd összeegyeztetni a dolgokat, mert a tavalyi év már május-június környékére teljesen lefárasztott, és alig éltem. alapjáraton egy elég rendezetlen, i'm fine just a bit of a mess tipus vagyok, de a tavalyi év tényleg sokat segített, hogy ezen javíthassak. nem volt egyszerű összeegyeztetni a sulit a tánccal, de megoldottam. az a helyzet, hogy nagyon megszerettem a jazz és az aerobic órákat is, attól függetlenül, hogy az első pár hónapig kész önbizalom romboló tréning volt, de amikor már láttam, hogy szebb a spiccem, kecsesebb a mozgásom, mélyebb a spárgám és a pliém, illetve gyorsabban, könnyebben, és feljavított minőségben vagyok képes felvenni a gyakorlatokat, elkezdtem imádni! most is imádom, és folytatni szeretném, mert tényleg odáig vagyok érte. az aerobic pedig halálos, de szintén nagyon szeretem, de félek, valamelyikről vagy valahogyan, de muszáj lesz lemondanom... egyelőre ezeken is mocorog az agyam, és bármikor eszembe jut, kicsit megrendülök, pedig mostanság egész kiegyensúlyozott vagyok. az egyetlen hátránya ezeknek az volt, hogy kevesebb időm volt a barátaimra. fogalmazhatunk úgy is, hogy hétközben reggel 7:50-től délután 14:10-ig voltam az övék (45 perces megszakításokkal..khm), és utána húztam is valamerre. remélem, idén tényleg jobban mennek majd ezek a dolgok, dolgozni fogok rajta keményen. na meg, azért is örülök, hogy jön a szeptember, mert kevesebbet fogok zabálni, ami rámfér.
amitől kivagyok, az az, hogy ilyen gyorsan szaladnak a hónapok. el se hiszem, hogy máris tizenegyedikes leszek, bennem még annyira él a kilencedik. persze azóta rengeteg mindenen vagyok túl, nem csak suli-ügyileg, hanem úgy egyébként is. bulik, ivászat, szerelem, veszekedés, kételyek, változások. olyan gyorsan felnövünk, hogy az hihetetlen. hamarosan betöltöm a 17-et, amitől szintén tartok kicsit, mert ez már olyan közel van ahhoz, hogy azt higgyék, tudok vigyázni magamra, meg jó döntéseket hozni, és ez nincs mindig így. persze jó lesz, mert tudom, hogy jövő nyáron megcsinálom a jogsim, valamikor angol nyelvvizsgázok is, meg effélék. ja, és majd elfelejtettem, igazából még van két évem rettegni azon, hogy vajon felvesznek-e valahova, vagy majd koldulok az utcán.
lényegében összefoglalva, remélem, nem kell úgy félnem a jövőtől, ahogy teszem, hiszen annó is voltak félelmeim, aztán a fele se igazolódott be.

ja, és nyomnék néhány fékevesztett bulit suli közben is!!


nos, ezt eredetileg egy nyárzáró-féleségnek terveztem, de a szobámban hatalmas a rendetlenség, és az ágyamon sincs egy szabad centi se, viszont aludnom kéne.
annyit fűznék még hozzá, hogy imádlak blogspot, meg azt is, hogy itt tényleg őszinte tudok lenni! :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése