2013. augusztus 11., vasárnap

#58

tehááát, a nyár csak úgy szalad. szalad el a talpam alatt, ki a kezeim közül, meg a fejem felett. meg mindenhol, ahol csak egy kicsit is lehetséges. de próbálok nem erre koncentrálni, próbálok nem stresszelni a szeptemberen, meg minden máson, ami ezzel az évvel a nyakamba szakad. meg próbálom magam nyugtatni, hogy felkészült vagyok, kemény, és eddig mindenen átkűzdöttem magam valahogy, most se lesz itt probléma. persze ezt nem hiszem el, de ha annyit mondogatom, csak megtörténik a csoda.
és akkor hogy a pozitívumokat lőjjem magam felé: sikerült a kresz vizsga, mostmár csak a vezetés van hátra. a héten teszek az ügy érdekében valamit, és nem halogatom tovább, ígérem! voltam a szüleimmel bulgáriában egy hetet, ami remekül sikerült. így isten tudja hány év után végre jó a színem, és nem nézek ki hóka, vérszegény/vashiányos leányzónak. persze, ettől még az vagyok. egyébként szedek mindent, amire a szervezetemnek szüksége van, és eddig javulást is észleltem, de az utóbbi időben kezdenek visszatérni a "tüneteim". vagy lehet, hogy csak a kétoldalú iskolaundorom kezd kiújulni, mint mindig az iskola közeledtével. természetesen a nyár itt ott teli van tűzdelve féktelen bulikkal, sok alkohollal meg nevetéssel, amiket felesleges megemlítenem, úgyis tudom, hogy csodásak voltak. emellett meg van a szalagavatós hercegnő ruhám, ami meglepően elviselhetően áll rajtam. mások szerint persze szép, aminek nagyon örülök :)
olvasok, filmezek, döglök. szeretem. kötelességekről meg ilyenekről nem ejtenék szót, mert csak elmegy a kedvem mindentől. most szerintem megnézem a skins 7. évadának legalább a FIRE részét, effy-t úgy is megcsinálnám. meg cook-ot is, úgyhogy alig várom már hogy elérhető legyen online
ja, és holnaptól ismét nekiesek egy kicsit egészségesebben enni, meg odafigyelni, mert a nyár nincs túl jó hatással az egyébként is pocsék alakomra

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése