tehááát, a nyár csak úgy szalad. szalad el a talpam alatt, ki a
kezeim közül, meg a fejem felett. meg mindenhol, ahol csak egy kicsit is
lehetséges. de próbálok nem erre koncentrálni, próbálok nem stresszelni
a szeptemberen, meg minden máson, ami ezzel az évvel a nyakamba szakad.
meg próbálom magam nyugtatni, hogy felkészült vagyok, kemény, és eddig
mindenen átkűzdöttem magam valahogy, most se lesz itt probléma. persze
ezt nem hiszem el, de ha annyit mondogatom, csak megtörténik a csoda.
és
akkor hogy a pozitívumokat lőjjem magam felé: sikerült a kresz vizsga,
mostmár csak a vezetés van hátra. a héten teszek az ügy érdekében
valamit, és nem halogatom tovább, ígérem! voltam a szüleimmel
bulgáriában egy hetet, ami remekül sikerült. így isten tudja hány év
után végre jó a színem, és nem nézek ki hóka, vérszegény/vashiányos
leányzónak. persze, ettől még az vagyok. egyébként szedek mindent, amire
a szervezetemnek szüksége van, és eddig javulást is észleltem, de az
utóbbi időben kezdenek visszatérni a "tüneteim". vagy lehet, hogy csak a
kétoldalú iskolaundorom kezd kiújulni, mint mindig az iskola
közeledtével. természetesen a nyár itt ott teli van tűzdelve féktelen
bulikkal, sok alkohollal meg nevetéssel, amiket felesleges megemlítenem,
úgyis tudom, hogy csodásak voltak. emellett meg van a szalagavatós
hercegnő ruhám, ami meglepően elviselhetően áll rajtam. mások szerint
persze szép, aminek nagyon örülök :)
olvasok, filmezek, döglök.
szeretem. kötelességekről meg ilyenekről nem ejtenék szót, mert csak
elmegy a kedvem mindentől. most szerintem megnézem a skins 7. évadának
legalább a FIRE részét, effy-t úgy is megcsinálnám. meg cook-ot is,
úgyhogy alig várom már hogy elérhető legyen online
ja, és
holnaptól ismét nekiesek egy kicsit egészségesebben enni, meg
odafigyelni, mert a nyár nincs túl jó hatással az egyébként is pocsék
alakomra
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése