az edzőtábor furcsa volt. bizonyos esetekben iszonyat jó, és nem tudnék megemlíteni rossz pillanatokat, de mégis van bennem valami, ami szúrkálódósan itt bújkál, hogy valami nem oké. mindenesetre ha csak a pozitív dolgokra koncentrálok, akkor ki szabad mondanom, hogy jó buli volt. igazából az esték alvással és dögléssel, némi táncolással teltek. utolsó estét nyilván odatettük, de még hogy.
imádok táncolni, és egyszerűen nem tudnám enélkül elképzelni az életem. és szerintem az, hogy napi 9 óra edzés után végigtáncoltuk az estét.. az bizonyítja, hogy nincs ennél jobb. és csodás volt, mert kiélhettem a valódi táncos önmagam, amire általában nincs lehetőség, mert a egyetjobbraegyetbalra-típusú emberek kinéznek.
akármelyik pillanatban visszamennék, mert nagyon hiányzik a hangulat, a többiek a tánc. csak aludjunk egy napot, és menjünk vissza... :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése