írom a nyári listám. ez itt a blogom, szóval mégse hazudhatok, tuti a fele se fog összejönni, de azért igyekszem. meg challange accepted, meg ilyesmi.
2013. június 5., szerda
#49
nyáron egészen biztos, hogy a sok kötelezettség mellett ami amúgy túl sok, szóval a végén az lesz belőle, hogy nem csinálok semmit.. tipikus
egészen biztos, hogy újra kell néznem a SKINS-t!! annyi nyári éjszakát
töltöttem a nézésével, hogy kötelező. emellett most azért az kéne
inkább, hogy skins-hez hasonló estéim legyenek... szép remények.
írom a nyári listám. ez itt a blogom, szóval mégse hazudhatok, tuti a fele se fog összejönni, de azért igyekszem. meg challange accepted, meg ilyesmi.
és akármennyire is idióta, örökérvényű faszság. a csajok igenis
'értékelik', ha leszarják őket. és ez nagyon, nagyon szar. főleg hogy
önkéntelen ez az egész..
írom a nyári listám. ez itt a blogom, szóval mégse hazudhatok, tuti a fele se fog összejönni, de azért igyekszem. meg challange accepted, meg ilyesmi.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése