2013. május 24., péntek
#47
mától hivatalosan is kineveztem magamnak két himnuszt, úgyhogy mostantól kérek mindenkit, hogy hadd tulajdonítsam ki a gotye - somebody that i used to know mellé a waiting all night c. számot a rudimental-tól.
nem mellesleg a rudimental iszonyat jó számokat csinál. ja, meg így péntek este itthon tizenegykor félig betegen még a dada life agyzúzósdi marhaságai is jól esnek. mondjuk néhány órával ezelőtt a can't hold us-ra is akkorát partiztam anyával pizsiben és rózsaszín szivecskés köntösben, mint szerintem idén még nem is. talán valamit elárul a péntek estémről, hogy a fénypontja a parti anyukámmal :D
ja, meg hogy kivagyok mint a szemét, és megyek aludni.
és remélhetőleg jövőhét pénteken is hasonló állapotok fognak uralkodni, csak álmosság nélkül, és több alkohollal.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése