2013. május 24., péntek

#47

mától hivatalosan is kineveztem magamnak két himnuszt, úgyhogy mostantól kérek mindenkit, hogy hadd tulajdonítsam ki a gotye - somebody that i used to know mellé a waiting all night c. számot a rudimental-tól. nem mellesleg a rudimental iszonyat jó számokat csinál. ja, meg így péntek este itthon tizenegykor félig betegen még a dada life agyzúzósdi marhaságai is jól esnek. mondjuk néhány órával ezelőtt a can't hold us-ra is akkorát partiztam anyával pizsiben és rózsaszín szivecskés köntösben, mint szerintem idén még nem is. talán valamit elárul a péntek estémről, hogy a fénypontja a parti anyukámmal :D ja, meg hogy kivagyok mint a szemét, és megyek aludni. és remélhetőleg jövőhét pénteken is hasonló állapotok fognak uralkodni, csak álmosság nélkül, és több alkohollal.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése