múlt pénteken buliztunk és vadásztunk volna, de sajnos nem jött össze. nem is ecsetelném azt az estét, mert semmi jót nem tudnék írni róla. ritka pocsék volt, inkább maradtam volna itthon aludni. ettől függetlenül azért az kiderült, hogy simán meg tudok inni egy üveg pezsgőt egyedül, és szuper hatással van rám. azt hiszem mától minimum ennyi mennyiség fog lecsúszni a bulik alkalmával, mert a kedvem az jó volt - egy ideig.
a suli meg a szarabbnál is szarabb. már fáradt vagyok, kedvtelen, és minden motivációtól mentes, legalábbis ami a tanulásra értendő. de már csak egy hetet kell kibírni, és utána pihenéspihenéspihenés. remélem ez az egy hét már lightos lesz, mert különben nem tette túl jót a jegyeimnek. bár azokon már rontani nehéz lenne..
a karácsonyt várom. húztunk osztályba, húztunk barátnőset, húztunk a csapatba. kiváncsi vagyok hogy örülni fognak-e majd az ajándékaimnak, és hogy engem kik húztak. egyébként én jókat húztam mind a háromban, úgyhogy viszonylag könnyű dolgom volt, és már a legtöbb dologgal megvagyok. még szerdán csinálom meg a csapatos kézzelkészítős témát, remélem nem cseszem el és örülni fog neki az illető!
amúgy ma jól rápörögtem arra, hogy 26.-án menjünk bulizni, szóval remélem összejön. zs. szülinapjára, a karácsonyra, meg mindenre való tekintettel remélem elengednek, és partizunk. mert nagyon táncolhatnékom van, iszonyat csalódott voltam hogy a pénteki dancing all night long dolog nem jött össze, amit be kell pótolnom!!
holnap shoppingolunk anyuval! várom már, remélem lesznek csinos dolgok. pénteken kinéztem ezt-azt, úgyhogy viszonylag célirányosan vásárolunk és nézelődünk, aztán meg tanulás..
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése