egyébként a mai nap (illetve valamiért az utóbbi napok, és ez szar) tanulsága, hogy mindenki faszfej. és hogy az emberek kétszinű kis gecik, akik mindig, mindenkinek valami mást mutatnak. és faszom ki van az ilyen emberekkel, esküszöm soha többé senkinek semmilyen formában nem nyílok meg.
amúgy régebben azt írtam volna, hogy a mai szarok után a tánc már csak majd hab lesz a tortán. most először igazából eszembe se jutott, inkább pont azon pattogtam a héven, hogy hú de széjjelfogom táncolni magam, és elfelejtem az összes feszültséget.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése