2012. november 29., csütörtök

#27

na hát ez a nap is csodás volt. most az a fajta szar-napot élem/éltem át, amikor nem csendben ülök és csak vagyok, hanem kibaszottul ordítanék és visítoznék valakivel. legszivesebben lerúgnám mindenki fejét, aztán ugrálva a földbe taposnám. amúgy minden rendben a lelkemmel, komolyan.

egyébként a mai nap (illetve valamiért az utóbbi napok, és ez szar) tanulsága, hogy mindenki faszfej. és hogy az emberek kétszinű kis gecik, akik mindig, mindenkinek valami mást mutatnak. és faszom ki van az ilyen emberekkel, esküszöm soha többé senkinek semmilyen formában nem nyílok meg.


amúgy régebben azt írtam volna, hogy a mai szarok után a tánc már csak majd hab lesz a tortán. most először igazából eszembe se jutott, inkább pont azon pattogtam a héven, hogy hú de széjjelfogom táncolni magam, és elfelejtem az összes feszültséget. mondjuk azért még szivesen széjjelütném valaki fejét egy darab sziklán.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése