néha még annyira a múltban élek. vagy csak visszavágyódom oda.
de aztán ha mindent összevetve belegondolok a dolgokba, akkor igazából jó ez itt, és nem kéne a múlt.
de mégis jó lenne belőle még egy kicsi szelet.
ettől a képtől amúgy bekönnyeztem.. tiszta gyengelelkű tinipicsa vagyok.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése