2012. november 19., hétfő

#25


néha még annyira a múltban élek. vagy csak visszavágyódom oda. 
de aztán ha mindent összevetve belegondolok a dolgokba, akkor igazából jó ez itt, és nem kéne a múlt.
de mégis jó lenne belőle még egy kicsi szelet.
ettől a képtől amúgy bekönnyeztem.. tiszta gyengelelkű tinipicsa vagyok.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése