2012. november 3., szombat

#23

ma éjjel nem fog érdekelni semmi. egész éjjel mosolygunk, nevetünk, táncolunk, és felhőtlenül gondtalanok leszünk! party hard lesz, bitches!!

a ma este jelmondata:
iszunk, oszt bebaszunk.
bebaszunk, oszt iszunk tovább!

ten shots, please ;)



1 megjegyzés:

  1. azt hiszem, az elvárásoknak megfelelően teljesítettük az estét! ;)

    VálaszTörlés