live for today, we'll dream tomorrow
2012. november 3., szombat
#23
ma éjjel nem fog érdekelni semmi. egész éjjel mosolygunk, nevetünk, táncolunk, és
felhőtlenül gondtalanok leszünk
! party hard lesz, bitches!!
a ma este jelmondata:
iszunk, oszt bebaszunk.
bebaszunk, oszt iszunk tovább!
ten shots, please ;)
1 megjegyzés:
Névtelen
2012. november 4. 19:32
azt hiszem, az elvárásoknak megfelelően teljesítettük az estét! ;)
Válasz
Törlés
Válaszok
Válasz
Megjegyzés hozzáadása
Továbbiak betöltése...
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
azt hiszem, az elvárásoknak megfelelően teljesítettük az estét! ;)
VálaszTörlés