2012. október 24., szerda

#21

mivel volt szerencsém kora délután hazaérni, ezért úgy gondoltam, ezt kihasználom pihenésre és egy kis rendrakásra. hazaérve lemostam a sminkem, felkötöttem a hajam kontyba, megittam egy kávét, majd lefeküdtem aludni (!!) és iszonyat kipihenve ébredtem délután ötkor, szóval jó volt.
az iskola újra kezdetét vette, szerencsére még eléggé laza keretek között, de biztos vagyok benne, hogy ez hamarosan változni fog. a fejemben amúgy olyan gondolatok kavarognak most, hogy nekem miért nem áll jól minden, és mit vegyek fel a szalagavató afterre. illetve hogy miért van az, hogy minden olyan tantárgyból (irodalom,fizika) amire a továbbtanuláshoz nincs szükségem írom és kapom itt az ötösöket, bezzeg bioszfakton olyan dolgozatot írtam, hogy hú.. ne is minősítsük.
egyébként, ez ma jutott az eszembe, hogy mennyit változunk. igazából ebben a korban asszem hónaponta új arcot veszek fel, de most amúgy is nagyon érzem magamon a változást. és ha visszanézek kilencedikre, vagy akár tizedikre is... jézusom, mintha nem is én lettem volna.
régen mindig valaki más akartam lenni. mostanság sose játszom meg magam. azt hiszem, ez így jó.

azt hiszem.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése