2012. október 19., péntek

#19

a táskámat, a tanulnivalót, a házi feladatot és minden egyes problémámat jól eldobtam a lehető legmesszebbi sarokba, és most legalább három napig odapillantani se vagyok hajlandó.
ez a hét is eltelt, a szokásos módon. tanulás-nevetés-hiszti körforgása a jellemző mostanság, nem nevezném igazán kielégítőnek a dolgot.
de most végre pihenés van és alvás. ma este nem leszek hajlandó letenni a sötét ötven árnyalatát, se a kedvenc bögrémet peremig kakaóval töltve.
holnap csajos este, várom már. és pihenéspihenéspihenéspihenés. relax.

ja meg csill áut, ahogy t. mondaná :D

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése