ez a hét is eltelt, a szokásos módon. tanulás-nevetés-hiszti körforgása a jellemző mostanság, nem nevezném igazán kielégítőnek a dolgot.
de most végre pihenés van és alvás. ma este nem leszek hajlandó letenni a sötét ötven árnyalatát, se a kedvenc bögrémet peremig kakaóval töltve.
holnap csajos este, várom már. és pihenéspihenéspihenéspihenés. relax.
ja meg csill áut, ahogy t. mondaná :D
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése