ez a hét kifejezetten
hosszúnak tűnt a maga módján. két hete nem aludtam ki magam, szóval már valamiféle végkimerülésbe szenvedtem péntek este, főleg a biosz terepgyakorlatnak köszönhetően. azóta volt szerencsém kialudni magam, meg a mai napon egy kiadósat vásárolni is. szépséges ruhákat vettünk, szóval most boldogság van. megvan
a sötét ötven árnyalata, szóval tuti hogy éjszakába nyúló olvasás a mai program.
No more tears, my heart is dry
I don't laugh and I don't cry
I don't think about you all the time
But when I do I wonder why
ezen jár az agyam. meg rajta.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése