2012. október 13., szombat

#16

ez a hét kifejezetten hosszúnak tűnt a maga módján. két hete nem aludtam ki magam, szóval már valamiféle végkimerülésbe szenvedtem péntek este, főleg a biosz terepgyakorlatnak köszönhetően. azóta volt szerencsém kialudni magam, meg a mai napon egy kiadósat vásárolni is. szépséges ruhákat vettünk, szóval most boldogság van. megvan a sötét ötven árnyalata, szóval tuti hogy éjszakába nyúló olvasás a mai program.

No more tears, my heart is dry
I don't laugh and I don't cry
I don't think about you all the time
But when I do – I wonder why

ezen jár az agyam. meg rajta.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése