2012. szeptember 29., szombat

#10

hát igen, buliztunk. az egész úgy indult, hogy volt hozzá kedvem, meg nem is. egész nap tiszta kómás voltam a suliba, csak úgy jártam keltem egyik óráról a másikra, de nem igazán voltam ott teljes valómban. utána délutánra hazajöttem, pihentem kicsit, aztán mentem vissza, és utána zs.-ékhoz. ott csináltuk a szokásos dolgokat, kitaláltuk mit vegyünk fel, dumáltunk, facebookoztunk természetesen, illetve fincsi vacsorát is kaptunk <3 utána elkezdtünk készülődni, utána meg csináltunk néhány képet, natürlich. végül elindultunk, aztán a kocsiba ittunk incsifincsi mézes ágyasmálnás fütyülőst. nagyonnagyonnagyon finom volt, tuti, hogy a következő bulin olyat veszünk majd alapozásnak! ezután tali a többiekkel, megvettük a pezsgőt és ittunk. nekem egész este nem nagyon csúszott a dolog, de azért ittam, bár hatása nem sok volt, főleg nem nevetős. ott mentek a dumák, én meg kibaszottul untam mindenki fejét, szóval csak álldogáltam és figyeltem. utána elindultunk, közben volt egy kis sírás is, de nevettünk is. megérkeztünk, bent ittunk 3-4 (?) malibut, hiszen féláron volt! :D ott már éreztem egy kis szédülést, de amúgy azon kívül semmi többet, vidámságot meg most valahogy főleg nem. nyilván mosolyogtam és nevettem, de az megint nem az alkoholnak, hanem a többieknek volt köszönhető. ott bent is találkoztam ismerősökkel, szóval összességében jó volt. a zene szerintem nagyon jó volt, iszonyat jókat táncoltunk és üvöltöttük a dalszövegeket. volt ott is egy kis sírás, én meg ott is csak ültem és vártam, hogy majd csak történik valami..aztán én is mérges lettem kicsit, mert ment a szerelemszámom, és senki se akart bejönni velem táncolni, de egyedül túl védtelen vagyok a 40+ mellett.. jó, nyilván, nem 40, csak 30, de akkor is nagyon kemény volt a csávó, aki egész este zaklatott minket a seggrázásával. aztán taxival jöttünk haza, este hajnalban még beszélgettünk zs.-val kómásan, aztán reggel fél tizenegyig mint akit fejbevertek, úgy aludtam. reggel ágyba kaptuk a reggelit két félmeztelen szexiboytól, aztán dumáltunk, majd anyu értemjött, és a mai nap további részét nem is jellemezném, mert konkrétan a SEMMIT csináltam egész nap.

tehát ha össze akarjuk foglalni a dolgokat, akkor jó volt, szeretem a lányokat, bár csalódtam pozitívat és negatívat is itt-ott, de ez mostanság mindennapos, és nehezen összeegyeztethető a hiperérzékeny és a leszarom dolgaimmal egyetemben.
csak néha szar, hogy elvagyok, velük vagyok, de mégis úgy érzem, hogy mindenkinek ott van valaki, csak nekem nem.

szóval ma aktív pihenés megállás nélkül, nincs is ennél jobb!! holnap reggeltől pedig tanulás ezerrel... jaaaj ne.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése