2012. október 5., péntek

#13

írtam egy bejegyzést, jó hisztiset tele a szarságaimmal, de inkább kijelöltem és megnyomtam a deletet. kicsit átkonvertálva a két oldalon keresztüli nyafogásom, jól vagyok. fáradt vagyok és lestrapált, de túlélek mindent! holnap eszünk, vasárnap táncolunk és nevetünk, hétfőn meg minden kezdődik előről!

hiányzik valami. és ha ezt a valamit nem kapom meg a közeljövőben, bele fogok őrülni. 

kate

2 megjegyzés:

  1. óóó ez aranyos :DD köszönöm. dora the explorer/főállású SPÍLER (L) nem hiányzik neked semmi minden ott van a hátizsákodban ;)

    VálaszTörlés
  2. Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.

    VálaszTörlés